fbpx
HomeMagazina

Bora Zemani i jep fund lidhjes me Donald Veshaj, çifti fshin fotot dhe largojnë njëri-tjetrin nga Instagrami

Bora Zemani dhe Donald Veshaj u konfirmuan si çift vetëm pak kohë më parë. Çifti nisi të postonte foto së bashku dhe të flisnin edhe publikisht për një raport shumë të konsoliduar.

 

 

Por duket se diçka ka ndodhur mes kësaj dysheje, pasi bëhet me dije se ditët e fundit ata po kalojnë një periudhë të vështirë. Si moderatorja, ashtu edhe aktori i humorit ka larguar nga rrjetet sociale njëri-tjetrin.

Nga ana tjetër ata kanë fshirë edhe fotot që kishin së bashku, duke na lënë të kuptojmë se ata mund ti kenë dhënë fund historisë së tyre. Mbetet për t’u parë në ditët në vijim, nëse çifti do ti rikthehet lidhjes dhe gjithçka që ka ndodhur ka qenë një sherr i momentit, apo lidhja e tyre ka marrë fund tanimë përfundimisht.

COMMENTS