Blogerja më e famshme në botë publikon foton e bregdetit shqiptar

HomeMagazina

Blogerja më e famshme në botë publikon foton e bregdetit shqiptar

Blogerja më e famshme në botë, Chiara Ferragni ka vizituar së fundmi Greqinë, ku ka prezantuar produktin e saj më të ri “Nespresso X Chiara Ferragni”.

Pas disa ditëve me diell në Athinë, blogerja është rikthyer në Itali, por pa harruar të falenderojë shtetin helen për ditët e mrekullueshme.

“Mirupafshim për tani Greqi! Kalova kohën më të bukur!”, shkroi ajo në një Instastory, ku duket bregdeti shqiptar.

Në fotografinë e postuar prej saj duket Karaburuni, Vlora dhe një pjesë e bregdetit Jon.

COMMENTS