Bledi ironizon Qetsorin: “Gjeta një Oltë nga Vlora!”

0 minutes, 21 seconds Read

Teksa pa videon e Qetsorit të thoshtë që do “helmonte” ushqimin për të, Bledi ka marrë në dorë një tenxhere dhe nisi të ironizojë Qetsorin.

Bledi ironizon Qetsorin: “Gjeta një Oltë nga Vlora!”

Bledi: Ky pilaf është katastrofë, unë ndjej neveri, faleminderit publikun që më futi në shtëpi , për ti kallur datën këtyre lojtarëve.

Ndërsa për Efin më vjen keq, se ka qënë vërtetë shoqe për Luizin.

Publikime te ngjashme