fbpx

Biznismeni nga Dragashi pezullon kontratat me firmat holandeze, arsyeja do të ju ‘befasoj’

HomeLajmeKosovë

Biznismeni nga Dragashi pezullon kontratat me firmat holandeze, arsyeja do të ju ‘befasoj’

Biznesmeni nga Kosova, Burim Piraj, pronar i fabrikës Meka, ka pezulluar kontratat e tij me firmat holandeze.

Këtë veprim Piraj e mori, pasi që, sipas tij, Holanda është i vetmi shtet pesimist për liberalizimin e vizave për Kosovën.

Ai thotë se nuk ia lejon ndërgjegja të vazhdojë punën derisa të sqarohet gjëra.

Postimi i plotë:

Vëllezër dhe motra!

Unë nga sot e pezullova çdo kontratë me firmat Holandeze për arsye se dje e kam lexuar se Holanda është i vetmi shtet pesimist për liberalizimin e vizave për Kosovën!

Është gjest i vogël por nuk më lejon ndërgjegja të vazhdoj punën derisa të sqarohen gjërat.

E dua vendin tim!

Vetëm Zotit i përkulem!

#besabesë

*Në lidhje me kontratën në fjalë mund të jap informata private të besueshme! Faleminderit.