fbpx

“Beso”, kënga më e re nga Gili

HomeMagazina

“Beso”, kënga më e re nga Gili

Gili e ka publikuar këngën e saj të re.

Këngëtarja Gili e ka lansuar projektin e saj më të ri muzikor, shkruan lajmi.net.

“Beso”, titullohet kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip në të cilin këngëtarja shfaqet me shumë stil dhe atraktive.

Si zakonisht për tekstin dhe muzikën është kujdesur Ilir Berani ndërsa për audio & video u perkujdes “Berani Music”.

Ky projekt muzikor i Gili shihet se u mirëprit nga publiku. Ajo pranë videos në kanalin zyrtar në Youtube ka pranuar komente pozitive./Lajmi.net

COMMENTS

x