Connect with us

Magazina

Beniada ia tregon të pasmet ‘ariut’ në shtëpinë e BB VIP

Published

on

Në shtëpinë e Big Brother VIP që ka dje është futur një person i cili po luan rolin e ariut, e që banorët nuk duhet të reagojnë pasi ka të bëjë me provën javore.

Banorët po e kanë shumë të vështirë tq mos reagojnë ndaj ariut, teksa po krijohen edhe momente gazmore mes tyre.

Por, pa asnjë reagim nuk ka kaluar Beniada kur sheh që ariu është futur në dhomën e gjumit.

Madje, modelja shqiptare fillon ta provokojë atë duke ia treguar të pasmet ariut që ndodhej pranë Monikës dhe Arjolës në dhomën e gjumit.

Advertisement
Comments