Bëhen bashkë në pushime Dafina e Enca, çfarë po ‘ziejnë’?

HomeMagazina

Bëhen bashkë në pushime Dafina e Enca, çfarë po ‘ziejnë’?

Dafina e Enca sollën imazhe krah njëra-tjetrës në bregdet.

Dafina Zeqiri këto ditë ka filluar pushimet në bregdetin Shqiptar, ndërsa së fundi iu bashkua edhe Enca, shkruan lajmi.net.

Enca ka qëndruar për disa ditë në Turqi, ndërsa tani është rikthyer dhe befasoi të gjithë kur u shfaq krah Dafina Zeqirit.

Ato treguan se kanë raporte shumë të mira, teksa i thanë publikisht njëra-tjetrës “Të dua” dhe dukej se po shijonin në maksimum qëndirmin së bashku.

Nuk dihet nëse takimi i tyre ishte rastësor, apo dy artistet po përgatiten për ndonjë projekt të përbashkët. /Lajmi.net/

COMMENTS

x