Befason Alketa Vejsiu, si rrallëherë publikon fotografi me bikini dhe ekspozon linjat trupore

HomeMagazina

Befason Alketa Vejsiu, si rrallëherë publikon fotografi me bikini dhe ekspozon linjat trupore

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu, është duke shijuar disa ditë të mira pushimi së fundmi.

Ajo ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale disa fotografi, ku shfaqet duke shijuar kohën e mirë me diell në këto ditë të nxehta vere.

Ndër to në sy ra një fotografi e fundit që ajo e publikoi për fansat e saj në rrjetin social Instagram, ku si rrallëherë shfaqej duke pozuar në bikini.

Teksa merrte një pozë në profil me fytyrë nga dielli, Vejsiu nuk hezitoi që për një çast të vinte në pah edhe linjat e saj trupore, përkatësisht të ekspozonte edhe të pasmet e saj.

E veshur me një palë bikini të zeza, Alketa ka treguar se ndodhet në formë të mirë trupore, gjë për të cilën edhe nuk heziton të ekspozohet.

COMMENTS