Connect with us

Magazina

Beatrixa qan dhe thotë se e ka bindjen se do eliminohet të premten

Published

on

Beatrix duket se po e përjeton shumë keq nominimin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Beatrix do të jetë në nominim përballë Donaldit dhe Einxhelit.

Sot, Beatrix ka nisur të qajë nga frika se në spektaklin e së premtes do të eliminohet. Ajo me lot në sy ka përqafuar Arjolën dhe Monikën të cilat u munduan ta ngushëllonin.

Advertisement
Comments