Beatrix rikthehet në Big Brother dhe flet për Donaldin: “E dua akoma më shumë”

0 minutes, 36 seconds Read

Beatrix Ramosaj është rikthyer sonte në studion e Big Brother. Ajo tha se ndihet mirë dhe e lumtur.

“Kanë qenë ditë të vështira. Por kam pasur fatin se jam rrethuar me shumë dashuri”, tha ajo.

“Realisht jam shumë e lumtur”, shtoi ajo, duke treguar se është pritur shumë mirë jashtë.

Ajo foli edhe për këngën dedikuar Donaldit, të cilën ajo e publikoi pasi doli nda Big Brother Vip.

“Muzika është pasioni im, është terapia ime. Studio është vendi ku unë ndihem e lirë të shprehem në mënyrën time”, tha ajo.

A vazhdon të ndihen njësoj për Donaldin sikurse kur ishte brenda?

“Po, akoma më shumë”, tha ajo.

“Rroftë dashuria”, iu përgjigj Arbana.

Publikime te ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *