fbpx

Beatrix Ramosaj nuk i ka mbyllur ende ‘hesapet’ me Donald Veshajn , e quan ‘tradhtar’

HomeMagazina

Beatrix Ramosaj nuk i ka mbyllur ende ‘hesapet’ me Donald Veshajn , e quan ‘tradhtar’

Beatrix Ramosaj nuk i ka mbyllur ende ‘hesapet’ me Donald Veshajn , e quan ‘tradhtar’

Kengetarja Beatrix Ramosaj, e cila koheve te fundit u be shume e perfolur per shkak te pjesmarrjes se saj ne “BB Vip Albania”, ‘thumbon’ sërish! Duket se këngëtarja nuk i ka mbyllur ende ‘hesapet’ me Donald Veshajn dhe nuk i kursen ironitë për të në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo postoi në profilin e saj në ‘Twitter’ një staus ku shkruante për tradhtinë.

“Një rikujtesë miqësore”. Kush tradhton një herë, tradhton gjithmonë”, shkroi ajo krah statusit për të cilin u pendua dhe e fshiu, megjithatë, nuk i ka shpëtuar syrit të ndjekësve.

x