fbpx

Beatrix Ramosaj merr vëmendjen ne pozat e reja me bikini

HomeMagazina

Beatrix Ramosaj merr vëmendjen ne pozat e reja me bikini

Beatrix Ramosaj është ndër personazhet më të komentuara në mediat rozë.

Këngëtarja e njohur krahas muzikës është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku nuk mungojnë pozat provokuese.

Edhe së fundmi, Beatrix nuk ka hezituar të ekspozoi linjat e trupit në postimet në ka bërë në llogarinë e saj në Instagram ku ndiqet nga më shumë se 700 mijë persona.

Ajo u shfaq e veshur në bikini me ngjyrë të gjelbër dhe makijazh minimal në fytyrë, ndërsa vendosi edhe një palë vathë në formë kryqi.

“Përshëndetje”, ka shkruar Beatrix në mbishkrimi, teksa në disa foto të tjera ka pozuar edhe para pasqyrës duke treguar format joshëse të trupit.

Rikujtojmë që Beatrix ishte pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP duke u kthyer në një pres personave më të përfolur, kjo për shkak të lidhjes dhe më pas ndarjes nga Donald Veshaj me të cilin nisi romancën gjatë qëndrimit brenda shtëpisë së famshme.

COMMENTS

x