fbpx

Beatrix Ramosaj merr një propozim nga aktori i njohur spanjoll

HomeMagazina

Beatrix Ramosaj merr një propozim nga aktori i njohur spanjoll

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka 710 mijë ndjekës në Instagram, duke përfshirë fansa nga Shqipëria dhe të huaj.

Të gjithë e dini miqësinë që këngëtarja ka me futbollistin e njohur Neymar dhe shumë figura të tjera të njohur, por së fundmi ajo i ka tërhequr vëmendjen një tjetër artisti të madh.

Ajo ka publikuar një video në Instagram ku shkruan sesi një person mund të ndryshojë botën. Por ajo ç’ka ka tërhequr vëmendjen ka qenë komenti i aktorit: “Kam një propozim të madh për ty, më shkruaj”.

Image

Image

E si duket dyshja ka folur në privat dhe nuk e dimë se për çfarë bëhet fjalë.

x