Axha tenton ta dhunojë mbesën 15 vjeçare në Dobrushë të Istogut, emri i të dyshuarit

0 minutes, 22 seconds Read

Një person është arratisur, pasi ka tentuar ta dhunojë mbesën e tij 15 vjeçare.

IndeksOnline mëson së rasti ka ndodhur në fshatin Dobrushë të Komunës së Istogut.

Emri i të dyshuarit është Vilson Ukaj, i cili i përket komunitetit egjitas. Ukaj dyshohet për të kaluar kriminale, për veprat penale si vjedhje dhe posedim të narkotikëve.

Organet e hetuesisë në Pejë janë duke u marr me trajtimin e rastit. /IndeksOnline

Publikime te ngjashme