Avokati ia shkulë flokët koleges dhe e përplas në mes të rrugë (Video)

1 minute, 7 seconds Read

Një video amatore e realizuar me telefon të mençur, ka kap momentin kur një avokat sulmon kolegen në mes të rrugëve të qytetit brazilian, pasi qentë e tyre ishin përfshirë në një përleshje.

Pamjet kaotike shfaqin Cledmylson Ferreira duke dalë me vrull nga vetura dhe niset drejt Gizelle Piza në Brasilia, transmeton Telegrafi.

Incidenti ndodhi kur Piza kishte nxjerrë për shëtitje qenin dhe hasi në Ferreiran, që gjithashtu kishte me vete qenin e tij dhe po qëndronte ulur në një restorant.

Ajo vërejti se qeni i Ferreiras nuk kishte litar, dhe filloi ta sulmojë qenin e saj e ajo nuk mund t’i ndante.

Ferreira i nervozuar shihet duke ia thyer telefonin Pizas të cilën më pas e godet disa herë me shuplakë në fytyrë.

Sikur kjo të mos mjaftonte, ajo tenton t’ia kthejë me të njëjtën monedhë, por një moment ai ia shkul flokët dhe e përplas për tokë.

Ai deshi të largohet pas incidentin, por Piza u fut në veturën e tij duke tentuar të ndalë dhe t’ia merr targat e veturës dhe t’i telefonojë polocisë.

“Qeni me kafshoi dhe gërvishti nëpër trup. Tentova ta frenojë qenin tim që të mos sulmohet, por e kotë”, tha Piza për mediat lokale.

Publikime te ngjashme