fbpx

Avdyli e Peci në lojërat e të ‘mëdhenjve’

HomeLajmeKosovë

Avdyli e Peci në lojërat e të ‘mëdhenjve’

Deputeti i partisë Guxo, Haxhi Avdyli ka publikuar dy fotografi me pamje nga momentet e seancës së sotshme në Kuvendin e Kosovës.

Në dy fotografitë e publikuara, Avdyli dhe ministri i Bujqësisë Faton Peci që po ashtu vjen nga Guxo, shihen derisa bisedojnë diçka me kryeministrin Albin Kurti dhe kryetarin e Kuvendit Glauk Konjufca.

Avdyli ka vendosur që fotografitë t’i përshkruaj shkurt.

“Konsultime e koordinime…”, ka shkruar ai, pa sqaruar më shumë se për çfarë u konsultuan dhe koordinuan me dy liderët shtetëror.

x