fbpx

Avdiu thotë se Atifete Jahjaga ishte presidente shumë më e mirë, as që krahasohet me Vjosa Osmanin

HomeLajmeKosovë

Avdiu thotë se Atifete Jahjaga ishte presidente shumë më e mirë, as që krahasohet me Vjosa Osmanin

Analistja politike Zana Avdiu ka thënë në t7 se nuk bënë as të krahasojmë presidenten Jahjaga me presidenten Osmani.

Sipas saj Jahjaga ishte një grua më e fuqishme dhe një zonjë që bëri shumë punë të mira për Kosovën.

Tutje, Avdiu tha se Osmanin e përkraha por nuk doli që po e ngrin zërin apo po bënë diçka Osmani është më shumë mbështetëse e qeverisë, tha Avdiu.

x