fbpx

Author: Lajmi Shqip01

1 2 3 16 10 / 160 POSTS
Barcelona përgatitë ofertë për mbrojtësin turk Caglar Soyuncu

Barcelona përgatitë ofertë për mbrojtësin turk Caglar Soyuncu

Barcelona është duke synuar ta përforcojë repartin e mbrojtjes për edi [...]
Samsung ka lansuar kufje të reja Samsung Galaxy Buds Live

Samsung ka lansuar kufje të reja Samsung Galaxy Buds Live

Kufjet e reja të veshëve duken si fasule të vogla dhe do të vijnë në t [...]
Morena merr vëmendje me videon e fundit në pishinë

Morena merr vëmendje me videon e fundit në pishinë

Morena po shijon ditët e nxehta në maksimum. Morena Taraku njihet për [...]
Kinë, brenda ditës për Covid-19 testohen 4.8 milionë persona

Kinë, brenda ditës për Covid-19 testohen 4.8 milionë persona

Kina javëve të fundit ka rritur numrin e testeve për koronavirus, kësh [...]
Kjo pije pastron mushkëritë më shpejt se çdo gjë tjetër

Kjo pije pastron mushkëritë më shpejt se çdo gjë tjetër

Të gjithë janë të njohur me rreziqet që vijnë nga pirja e duhanit, e s [...]
E famshmja Kylie Jenner, zbukurohet kaq shumë nga grimeri shqiptar!

E famshmja Kylie Jenner, zbukurohet kaq shumë nga grimeri shqiptar!

Motrat e famshme Kardashian edhe më tej vazhdojnë të përzgjedhin make- [...]
Japonia shpik maskën që përkthen në 8 gjuhë të botës

Japonia shpik maskën që përkthen në 8 gjuhë të botës

Mënyra si koronavirusi e ka transformuar shoqërinë ka ndikuar edhe në [...]
Sot zhvillohen katër ndeshje interesante në Ligën e Evropës

Sot zhvillohen katër ndeshje interesante në Ligën e Evropës

Liga e Evropës ka në orar të zhvillojë katër ndeshje interesante sot ( [...]
Audi tërhoqi një reklamë të diskutueshme me një vajzë dhe një banane

Audi tërhoqi një reklamë të diskutueshme me një vajzë dhe një banane

Prodhuesi gjerman kërkoi falje për reklamën e cila tregoi që një vajzë [...]
Shenja paralajmëruese të hershme të kancerit të gjirit që çdo grua duhet të dijë

Shenja paralajmëruese të hershme të kancerit të gjirit që çdo grua duhet të dijë

Kanceri i gjirit është një nga sëmundjet më të zakonshme që kërcënojnë [...]
1 2 3 16 10 / 160 POSTS