fbpx

Atentat në Fushë Krujë, raportohet për tre të vdekur

HomeLajmeShqiperi

Atentat në Fushë Krujë, raportohet për tre të vdekur

Tre persona kanë mbetur të vdekur nga një atentat në mbikalimin e Fushë-Krujës, mesditën e së dielës.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se është qëlluar me armë zjarri në drejtim të një mjeti dhe për pasojë është përfshirë nga flakët.

Në vendngjarje janë nisur drejtuesit e departamenteve të policisë dhe forca speciale.

Ende nuk dihet shkaqet po motivet e kësaj ngjarjeje të rëndë, teksa pritet një njoftim zyrtar nga policia.

COMMENTS

x