fbpx

Morena merr vëmendje me videon e fundit në pishinë

HomeMagazina

Morena merr vëmendje me videon e fundit në pishinë

Morena po shijon ditët e nxehta në maksimum.

Morena Taraku njihet për jetën luksoze që bën, e të cilën e ekspozon vazhdimisht në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundi, këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video, në të cilën filmohet duke notuar në pishinën e shtëpisë.

Ajo kishte veshur një palë bikini të bardha, në të cilat vuri në pah fizikun e përsosur edhe kësaj radhe.

Kujtojmë se Morena prej kohësh jeton dhe vepron në Turqi, ndërsa për fansat sjell vazhdimisht fotografi e video të reja. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CDjkd0LlGKo/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x