fbpx

Arta Bajrami publikon fotografi pa makijazh, u tregon fansave dukjen e saj natyrale

HomeMagazina

Arta Bajrami publikon fotografi pa makijazh, u tregon fansave dukjen e saj natyrale

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj të shumta.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Ndryshe nga herët e tjera, Arta së fundmi ka publikuar për fansat një fotografi kur sapo është zgjuar nga gjumi.

https://www.instagram.com/p/CDXCgWNDxr3/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo ka pozuar pa makijazh, duke dashur t’u tregojë fansave dukjen e saj natyrale.

“Kështu e çaraveshur pa grim me mëngjes sot, hajt se s’është interesant veç me grim”, shkroi këngëtarja Bajrami në InstaStory.

Foto: Arta Bajrami/InstaStory

Ndërkohë, komplimentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve janë shprehur se ajo duket bukur edhe pa makijazh.

Projekti muzikor i fundit i Artës mbetet balada “Pse mu” në bashkëpunimin me vëllain e saj, Don Arbas, që është pritur mirë nga publiku. /Telegrafi/

COMMENTS

x