Arsenal armësh, krejt çka gjeti Policia e Kosovës deri tash nga grupi terrorist në Banjskë

0 minutes, 12 seconds Read

Sipas tyre, bëhet fjalë për gjetjen e dhjetëra, qindra armëve të llojeve dhe kalibrave të ndryshëm, uniforma dhe pajisje logjistike, përfshirë armë ushtarake të kalibrit të rëndë si granata, zolla, mitralozë, kallashnikov etj.

Pamjet më poshtë:

             

Publikime te ngjashme