fbpx

Arrestohet një vajzë dhe një djalë në Prizren, dyshohen për prostitucion

HomeLajmeKosovë

Arrestohet një vajzë dhe një djalë në Prizren, dyshohen për prostitucion

Dy persona janë arrestuar nga policia e Kosovës dje në Prizren. Nën dyshimin e bazuar për kryerjen e veprës së kundërvajtjes ‘marrjes me prostitucion’. Me vendim të gjykatës të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Dy persona janë arrestuar nga policia e Kosovës dje në Prizren.

Nën dyshimin e bazuar për kryerjen e veprës së kundërvajtjes ‘marrjes me prostitucion’.

Me vendim të gjykatës të dyshuarit janë liruar dhe rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

x