fbpx

Arrestohet gjakovari, ngacmonte për një kohë të gjatë një mashkull

HomeLajmeKosovë

Arrestohet gjakovari, ngacmonte për një kohë të gjatë një mashkull

Një person është arrestuar në qytetin e Gjakovës pasi i njejti për një kohë të gjatë e kishte ngacmuar një mashkull.

Këtë e ka konfirmuar Policia e Kosovës në raportin e saj 24 orësh.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje të mëhershme ka ngacmuar dhe shqetësuar në vazhdimësi viktimën mashkull kosovar për një kohë të gjatë”, thuhet në raport.

Policia bën të ditur se me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

COMMENTS

x