fbpx

Arrestohen dy persona për posedim të marihuanës në Pejë

HomeLajmeKosovë

Arrestohen dy persona për posedim të marihuanës në Pejë

Dy perona janë arrestuar para pak çastesh në qytetin e Pejës. Burimet e IndeksOnline mësojnë se dy të dyshuarit për posedim të marihuanës janë Fatlum Jefkaj dhe Muhamet Berisha. Të dyshuarit janë shoqëruar në Stacionin Policor në Pejë.

Dy perona janë arrestuar para pak çastesh në qytetin e Pejës.

Burimet e IndeksOnline mësojnë se dy të dyshuarit për posedim të marihuanës janë Fatlum Jefkaj dhe Muhamet Berisha.

Të dyshuarit janë shoqëruar në Stacionin Policor në Pejë.