fbpx

Armina Mevlani rrëmben vëmendjen me pozat atraktive nga plazhi

HomeMagazina

Armina Mevlani rrëmben vëmendjen me pozat atraktive nga plazhi

Armina Mevlani ka pozuar në bikini.

Modelja e njohur shqiptare, Armina Mevlani, është shumë e dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Duke qenë kështu ajo qëndron aktive në rrjete sociale aty ku edhe publikon imazhe të ndryshme edhe nga përditshmëria.

Së fundmi po ndan imazhe nga plazhi teksa është duke i shijuar ditët e nxehta në bregdet.

Sigurisht se komentet ishin të shumta pasi ajo dukej tejet seksi.

Ndryshe Armina Mevlani është e fejuar prej vitesh me Shkelzen Berishën dhe jetojnë së bashku në Tiranë./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CDg3jeYFN3o/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x