fbpx

Arjola Demiri vjen me poza atraktive nga Pogradeci, vë në pah linjat trupore

HomeMagazina

Arjola Demiri vjen me poza atraktive nga Pogradeci, vë në pah linjat trupore

Aktorja e njohur tropojanë, Arjola Demiri, është mjaft e ndjekur nga një numër i madh fansash në rrjetet sociale.

Ajo ndan shpesh me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme, ku në të shumtën e rasteve nuk mungojnë fotografitë tërheqëse nga vendet e ndryshme.

Së fundmi, aktorja e njohur për rolin e saj si ‘Xhbanja’ e hit serialit “O Sa Mirë”, ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram disa imazhe të reja, të realizuara në qytetin e Pogradecit.

https://www.instagram.com/p/CDhO972lRud/?utm_source=ig_web_copy_link

Ajo duket mjaft atraktive dhe joshëse, teksa pozon në bikini në barishtet e liqenit.

Duke vënë në pah linjat e saj trupore, tropojania bëri që e gjithë vëmendja e ndjekësve të saj të kthehet kah ajo.

https://www.instagram.com/p/CDYSKOSFYQX/?utm_source=ig_web_copy_link

Pëlqimet dhe komentet e shumta nuk kanë munguar, shumica prej të cilëve e kanë komplimentuar për fizikun. /Telegrafi/

https://www.instagram.com/p/CDb_AyNF4fd/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS