fbpx

Arbenita ‘trondit’ rrjetin me foton e fundit, do ta ‘ҫmend’ Feron me këtë pamje

HomeMagazina

Arbenita ‘trondit’ rrjetin me foton e fundit, do ta ‘ҫmend’ Feron me këtë pamje

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare. Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive. E se është e tillë e ka dëshmuar edhe me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram. https://www.instagram.com/p/CDejHGaFJQv/?utm_source=ig_web_copy_link

Arbenita Ismajli është një ndër modelet më të dashura kosovare.

Ajo u bë shumë e njohur pas lidhjes me reperin e njohur, Feron

Arbenita është një femër shumë e bukur dhe atraktive.

E se është e tillë e ka dëshmuar edhe me fotografinë e fundit të publikuar në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CDejHGaFJQv/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x