fbpx

Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur

HomeMagazina

Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur

Arbana Osmani është në pritje të një fëmije.

Arbana Osmani dhe i dashuri Eduart Grishaj janë në pritje të një fëmije, sipas lajme të fundit çifti janë duke pritur një djalë, shkruan lajmi.net.

Ajo është duke shijuar disa ditë pushimi në bregdet, dhe gjatë kësaj kohe nuk kanë munguar fotot në rrjetet sociale nga moderatorja.

Arbana së fundmi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj ku shihet në rroba banje, dhe gjithë fokusi shkon tek barku i rrumbullakosur. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CDn5no7gWbx/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS