fbpx

Arbana Osmani publikon foto nga shtëpia e Big Brother Vip 2

HomeShqiperi

Arbana Osmani publikon foto nga shtëpia e Big Brother Vip 2

Ende nuk ka një datë konkrete për fillimin e spektaklit “Big Brother Vip 2.”

Së fundmi moderatorja e konfirmuar e programit, Arbana Osmani, ka ngacmuar ndjekësit e saj me një postim në Instagram-in e saj. Arbana ndau një foto ku shihet një ambient ku po zhvillohen punime, pa e treguar se për çfarë bëhet fjalë duke jua lënë në dorë kështu ndjekësve të saj.

Megjithatë, fotoja mund të jetë shkrepur edhe në ambientet e shtëpisë së “BBV2”, i cili pritet të nisë së shpejti. Moderatorja Arbana Osmani ka folur vetëm pak kohë më parë në lidhje me nisjen e reality-showt “Big Brother Vip.”

Më afër sesa duket, Arbana Osmani publikon foto nga shtëpia e Big

Teksa ishte në premierën e filmit “Sofia”, ajo u pyet  se kur do të nisë sezoni i dytë i “Big Brother Vip.” “Big Brother Vip” do të nisë shumë shpejt dhe nuk ju them dot më shumë sepse e kemi surprizë nisjen. Mund të jetë në dhjetor mund të jetë…”– u përgjigj Arbana Osmani, pa dhënë më shumë detaje.

Arbana Osmani, njëherësh partnerja e regjisorit Grishaj, pati edhe një rol në filmin e këtij të fundit. Në lidhje me këtë ajo tha“Ka qenë një proces i gjatë ky film ka qenë një rrugëtim i bukur por edhe i vështirë në disa momente dhe jam shumë krenare që jemi më në fund përpara publikut me këtë film që është 100 për qind filmi i Edit. Nuk mund të isha më e lumtur se kaq”.