Connect with us

Magazina

Anita Haradinaj opinionistja e re e “BBVK”

Publikuar

me

Në primen e së premtes, opinionistja Aferdita Paqarada dha lajmin se do të largohet nga spektakli i “BBVK”.

Burime të sigurta të Indeksonline bëjnë të ditur se në karrigen e opinionistes do të jetë Anita Haradinaj, gruaja e kryetarit të AAK-së, Ramush Harandianj.

Kujtojmë se Paqarada theksoi se arsyeja pse po largohet nga ky spektakël është sepse për të më e rëndësishme është familja dhe poashtu ka bërë të ditur se banesa e saj gjatë kohës sa ishte në “prime” ishte plaçkitur.

Reklama