fbpx
HomeMagazina

Ana heq gati të gjitha, provokon nga prapa me imazhin në dush

Ana i ka provokuar keq ndjekësit e saj.

Ana Cheri ka ‘goditur’ keq me një postim në Instagram, shkruan lajmi.net.

E veshur vetëm me bikini tanga në pjesën e poshtme ajo ka ngacmuar imagjinatën e ndjekësve të shumtë në këtë rrjet social.

Ajo është fotografuar nga prapa dhe duket tejet provokuese nën dush.

Ana njihet për format e përkryera trupore dhe shpesh nuk mungojnë fotot e tilla me të cilat merr gjithë vëmendjen./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CDoo5zJH9LC/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS

x