Connect with us

Lajme

Allegri në “fije të penit” tek Juve! Dy emra të mëdhënjë janë opsion për ta zëvëndësuar atë

Publikuar

me

Gazzetta dello Sport raporton këtë mëngjes se drejtuesit e Juventusit nuk e kanë tretur ende eliminimin nga Champions League.

Klubi bardh e zi do të vlerësonte mundësitë për të sjellë në Torino, Antonio Conte ose Zinedine Zidane.

Drejtuesit e Juventusit janë të zhgënjyer nga humbja e thellë 5-1 nga Napoli dhe tashmë titulli duket pothuajse i pamundur./abcnews.al

Reklama