Alessandra Ambrosio tregon fizikun e përsosur në bikini

HomeMagazina

Alessandra Ambrosio tregon fizikun e përsosur në bikini

Modelja e njohur shfaqi linjat e mahnitshme në rroba-banje.

Modelja Alessandra Ambrosio tregoi linjat trupore teksa u fotografua me një palë bikini të kuqe, shkruan TheSun, transmeton lajmi.net.

Bukuroshja braziliane, 39 vjeçe, pozoi me bikini të kuqe nga marka e saj GAL Floripa ndërsa ishte me pushime në Maldive.

Alessandra është atje me të dashurin e saj Nicolo Oddi, vajzën e saj Anja, 12 dhe djalin Noah, tetë vjeç.

Duket sikur Aless është në vendin e çudirave.

Ajo së shpejti do të rikthehet në punë si modele e “Victoria’s Secret”, muajin e kaluar modelja tregoi modelet e reja tv markës së saj. /Lajmi.net/

 

 

 

COMMENTS

x