Connect with us

Shqiperi

Aksion policor në Vlorë, arrestohen disa persona për krime të rënda

Published

on

Një aksion i gjerë i Policisë është zhvilluar mëngjesin e sotëm në qarkun e Vlorës për llogari të Krimeve të Rënda.

Nga të dhënat paraprake mësohet se janë arrestuar 5 persona gjatë orëve të para të mëngjesit në banesat e tyre.

Ata janë të ndaluar nën akuzën e grupit të strukturuar kriminal dhe trafikut të klandestinëve.

Ende nuk dihet identiteti të ndaluarve, të cilët janë nisur drejt Tiranës, shkruan A2.

Advertisement
Comments