Connect with us

Kosovë

Aksident në Novosellë të Pejës, ka viktima!

Publikuar

me

Një aksident i rëndë trafiku ndodhi mëngjesin e sotëm në fshatin Novosellë të Pejës.

Në aksident u përfshin dy vetura, të cilat u përplasen rëndë mes vete.

Burime të Indeksonline pohojnë se nga aksidenti në fjalë ka edhe vktima.

Bëhet fjalë për një grua, M.Muqaj, nga fshati Jabllanicë e Madhe.

Në vendin e ngjarjes ndërkohë kanë dalur edhe njësitet policore dhe ato mjekësore.

Reklama