fbpx
HomeKuriozitete

Aeroplani fluturon jashtëzakonisht ulët mbi plazh dhe frikëson turistët në Portugali

Një Airbus A380 fluturoi veçanërisht ulët mbi bregdetin e Algarve, Portugali dhe irritoi vizitorët e plazheve.

Diku midis panikut dhe entuziazmit, mund të përshkruhej reagimi i njerëzve që ishin në plazh që panë një Airbus A380 të fluturonte jashtëzakonisht ulët javën e kaluar, transmeton Telegrafi.

Këtë e tregon edhe video e mëposhtme.

Aeroplani fluturoi vetëm rreth 230 metra mbi plazh./Telegrafi

COMMENTS