fbpx

Adelina Tahiri publikon videon duke bërë lëvizje provokuese para burrit

HomeMagazina

Adelina Tahiri publikon videon duke bërë lëvizje provokuese para burrit

Adelina Tahiri ka provokuar me fustanin.

Këngëtarja Adelina Tahiri para disa ditësh e ka publikuar një imazh ku provokonte me një fustan të ngushtë dhe të hapur, shkruan lajmi.net.

Tani ka vendosur që videon ta publikoj në llogarinë e saj në Instagram, aty ku shihet se pranë e ka bashkëshortin, derisa në një ndejë shihet duke bërë lëvizje provokuese para tij.

Martesa e tyre ka ngjallur shumë debat për shkak të diferencës së madhe në moshë, mirëpo Adelina nuk është marrë me fjalët e të tjerëve dhe po jeton si në përralla.

https://www.instagram.com/p/CDPedgaFwF0/?utm_source=ig_web_copy_link

COMMENTS