4 burra arrestohen për prostitucion në Gjakovë

0 minutes, 20 seconds Read

Katër burra nga Kosova dhe një grua nga Shqipëria janë arrestuar në Gjakovë.

Ata dyshohen se kanë qenë të përfshirë në vepren penale të prostitucionit.

E dyshuara femër me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje ndërsa të dyshuarit meshkuj pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Po ashtu është identifikuar edhe një viktimë në këtë rast, shtetase shqiptare, njofton policia.

Publikime te ngjashme