Connect with us

Kosovë

34 vjeçari vrau baxhanakun në Pakashticë, si ndodhi ngjarja tragjike

Published

on

I vrarë ka mbetur M.K. mashkull 30-vjeçar, kurse Policia ka arrestuar të dyshuarin F.B mashkull 34-vjeçar.

E tërë ngjarja dyshohet të ketë ndodhur pasi të dy kanë dalë në gjueti dhe F.B. nga Pakashtica ka vrarë aksidentalisht M.K. nga Dumnica.

Kështu thonë burimet e Indeksonline.

Po ashtu të njëjtat burime tregojnë se F.B. dhe M.K. janë mes vete baxhanakë.

Advertisement
Comments