fbpx

24 persona të arrestuar në Shqipëri, futën drogë në burgun e Peqinit!

HomeShqiperi

24 persona të arrestuar në Shqipëri, futën drogë në burgun e Peqinit!

24 persona janë ndaluar gjatë një operacioni policor në Elbasan mbrëmjen e së martës.

Mes personave të ndaluar janë zyrtarë të burgut të Peqinit si dhe të dënuar.

Bëhet fjalë për të ndaluar me akuzën e shpërdorimit të detyrës, korrupsionit dhe shpërndarje të lëndës narkotike.

Të dënuarit në bashkëpunim me zyrtarë të burgjeve kanë arritur të fusin lëndë narkotike në ambientet e burgjeve./Euronews Albania

COMMENTS

x