Connect with us

Kosovë

Ky është 50 vjecari që u vra sonte në Gjilan

Published

on

Një 50 vjecar ka mbetur I vrarë pasditën e sotme në Gjilan. Personi i vrarë është B.V nga Bujanovci.

Zëdhënësi për media në rajonin e Gjilanit, Ismet Shahinim ka dhënë detaje se si ka ndodhur vrasja.

“Ju njoftojmë se rreth ores 19:45 te dates sotme ka pasur te shtena me armë zjarri në Gjilan – te parku qytetit në një kafiteri. Personi mashkull I moshes 50 vjeqare dyshohet se eshte nga Bujanovci ka qene duke pire kafe ne kafiteri dhe aty kane ardhur dy persona kane shtene me armë zjarri dhe kani ikur n këmbë drejtim te stacionit të autobusave. Të gjitha njesit janë angazhuar dhe nga vendi I ngjarjes ësht siguruar, njoftohet se viktima e cekur eshte pa shenja jete. Per informata tjera ju njoftojmë me raport te shpejtë”, tha ai.

Ky është personi që mbeti i vrarë në Gjilan:

No description available.

Advertisement
Comments