fbpx

Zbardhet marrëveshja e grupit të Berishës me LSI-në për 6 marsin! Kjo është logoja dhe slogani i zgjedhjeve?

HomeLajmeShqiperi

Zbardhet marrëveshja e grupit të Berishës me LSI-në për 6 marsin! Kjo është logoja dhe slogani i zgjedhjeve?

Komisioni i Rithemelimti të PD-së kryesuar nga Sali Berisha ka zyrtarizuar marrëveshjen e koalicionit me LSI-në, për të hyrë së garuar nën një logo në zgjedhje e pjesshme lokale të 6 marsit.

Komisioni i Rithemelimti të PD-së kryesuar nga Sali Berisha ka zyrtarizuar marrëveshjen e koalicionit me LSI-në, për të hyrë së garuar nën një logo në zgjedhje e pjesshme lokale të 6 marsit.

COMMENTS

x