fbpx

Pemë të rrëzuara dhe probleme me trafik, pamje nga dëmet që ka shkaktuar stuhia në Ferizaj (Video)

HomeLajmeKosovë

Pemë të rrëzuara dhe probleme me trafik, pamje nga dëmet që ka shkaktuar stuhia në Ferizaj (Video)

Një stuhi e fuqishme ka ndodhur sot në fshatin Noredime të Ferizajt. Stuhia që ka ndodhur në Ferizaj ka shkaktuar edhe dëme të shumta. Në videon e mëposhtme, të publikuar në Facebook nga një faqe lokale, shihet se erërat e forta dhe shiu kanë rrëzuar disa pemë ndërsa ka edhe probleme në qarkullim në trafik.

Një stuhi e fuqishme ka ndodhur sot në fshatin Noredime të Ferizajt.

Stuhia që ka ndodhur në Ferizaj ka shkaktuar edhe dëme të shumta.

Në videon e mëposhtme, të publikuar në Facebook nga një faqe lokale, shihet se erërat e forta dhe shiu kanë rrëzuar disa pemë ndërsa ka edhe probleme në qarkullim në trafik.

COMMENTS

x