Connect with us

Kosovë

Edhe viktima tjetër anëtar i PDK-së, ish kandidat për kryetar të Deçanit

Published

on

Dy persona janë vrarë dhe një tjetër është në gjendje të rëndë pas të shtënave me armë zjarri në qytetin e Pejës.

Bashkë me Astrit Ademajn është vrarë edhe ish-kandidati për kryetar të Deçanit nga PDK-ja, Blerand Kadrijaj.

Të dy ishin së bashku derisa personi i plagosur është në gjendje të rëndë.

 

 

Advertisement
Comments