Connect with us

Lajme

Reagimi i Kurtit kur humbet rasti i Kosovës për gol (Video)

Published

on

Kryeministri Albin Kurti është duke e përcjellur ndeshjen mes Kosovës dhe Spanjës, nga stadiumi “Fadil Vokrri”.

Dardanët janë duke humbur me rezultat 1-0 nga Spanja, golin e ka shënuar Pablo Fornals në minutën e 14-të.

Reagimi i Kurtit pas rasteve të humbura të Kosovës për shënim.

https://www.youtube.com/watch?v=aFRyrLMnyXk

Advertisement
Comments