Connect with us

Lifestyle

​Ndahet nga burri, martohet me djalin e tij

Publikuar

me

Marina Balmasheva është 35-vjeç dhe është martuar me 20-vjeçarin Vladimir Savjarin.

Diferenca prej 15 vjetësh në moshë është më pak e pazakonta në lidhje me këtë çift rus. Përkatësisht, deri vonë, Marina ishte njerka e Vladimirit.

Marina ishte martuar me babanë e Vladimirit, Alexei, i cili tani e akuzon për joshjen e djalit të tij. Ajo e mohon atë.

“Asnjëherë nuk e dini se çfarë sjell jeta, ose kur do të takoni personin pranë të cilit do të shkëlqeni”, ka shkruar Marina në Instagram.

Ish-burri i saj foli për këtë marrëdhënie të çuditshme në një shfaqje televizive.

“Dëgjoheshin duke bërë seks. Unë isha i dëshpëruar kur kuptova se Marina po mashtronte me djalin tim,” tha i dëshpëruar Alexei Shavyarin.

Vladimir nuk kishte një të dashur para marrëdhënies me ish-njerkën e tij, me të cilën së fundmi është martuar dhe po pret një pasardhës.

Reklama
Komentet